PROGRAM REMONTÓW NAKŁADKOWYCH NA TERENIE DZIELNICY III PRĄDNIK CZERWONY

Pierwszy remont nakładkowy przeprowadzony na terenie Dzielnicy III Prądnik Czerwony to remont nawierzchni ul. Dobrego Pasterza, wcześniej udało mnie się doprowadzić do kompleksowego remontu ul. Majora.

Rewitalizacja ul. Brogi, remonty nakładkowe ul. Wileńskiej i Czerwonego Prądnika to kontynuacja przebudowy ul. Miechowity.

W ramach prac została wykonana nowa nawierzchnia oraz wyremontowane chodniki (bez ul. Wileńskiej), prace były prowadzone w latach 2014-2018. Finansowanie rewitalizacji ul. Brogi oraz remontów ulic Wileńskiej i Czerwonego Prądnika udało mnie się zapewnić w ramach programu remontów nakładkowych, ponadto część środków niezbędnych do remontu chodników została pokryta z dofinansowania Rady Dzielnicy III.

Ważnym z uwagi na układ komunikacyjny naszej Dzielnicy było doprowadzenie do remontu nakładkowego ul. Młyńskiej, ul. Meissnera wraz z remontem Ronda Młyńskiego oraz ciągu ulic: Pilotów, Brodowicza, Olszyny, Ułanów tak jak zadeklarowałem to Państwu podczas wyborów w roku 2014 (poniżej fragment mojej ulotki wyborczej w tej sprawie z roku 2014).

Pełna wersja ulotki znajduje się na stronie www.jaskowiec.krakow.pl/bip

Ważnym remontem nakładkowym wykonanym z mojej inicjatywy w roku 2018 był remont ul. Stanisława ze Skalbmierza, będę podejmował działania, aby w kolejnym roku remontem objąć także ul. Wieniawskiego jako kontynuację prac remontowych tej pierwszej ulicy.

Remont nakładkowy nawierzchni ul. Dobrego Pasterza

Pierwszy remont nakładkowy na terenie Dzielnicy III Prądnik Czerwony, remont nawierzchni ul. Dobrego Pasterza.

Aktualności dotyczące mojej działalności dostępne są na moim fanpage'u, polub moją stronę!