WYBORY DO RADY DZIELNICY III PRĄDNIK CZERWONY

Wybory Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony

GODZINY GŁOSOWANIA: 7:00 - 21:00

JAK GŁOSOWAĆ:

Wyborca stawia znak X w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, na którego głosuje. Można głosować tylko na jednego kandydata.

Radnym Dzielnicy zostanie ten z kandydatów, który uzyska największą liczbę głosów. W każdym okręgu wybrany zostanie tylko jeden radny. W wyborach do Rad Dzielnic nie ma progu wyborczego, głosujemy i wybieramy konkretną osobę.

 REKOMENDOWANI KANDYDACI:

Małgorzata Radoń

 

MAŁGORZATA RADOŃ, OKRĘG 1
Aktywna członkini Towarzystwa Prądnickiego, działa od lat na rzecz Prądnika Czerwonego.

STRZELCÓW: 15, 15A, 15B, 17, 17A, 19, 19A, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 23 POWSTAŃCÓW: 36, 36A, 38, 40, 42, 44, 46, 57B, 59, 59A, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. STRZELCÓW 5A


LILIOWA
, POWSTAŃCÓW: 3, 4, 7, 9, 14, 19, 20, 23, 23A, 23B, 23C, 25, 25A, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45A, 53
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178, UL. SUDOLSKA 3

Jerzy Lesiński

 

Dr hab. JERZY LESIŃSKI, OKRĘG 2
Radny dwóch kadencji miasta Umeå w Szwecji, naukowo zajmuje się zagadnieniem funkcjonowania lasów w miastach.

BACHLEDY: 4, BRZECHWY: 37, MARCHOŁTA powyżej nr 13, POWSTAŃCÓW: 113, 115, 115A REDUTA, SABAŁY, STRZELCÓW 14
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. STRZELCÓW 5A

 

JOANNA PIERZCHAŁA-CEMPURA, OKRĘG 3
Była koszykarka Wisły Kraków, wychowawca, nauczyciel, trener w SP nr 2, KS Prądniczanka, członek Rady Nadzorczej SM Prądnik Czerwony.

POWSTAŃCÓW: 28, 30, 30A, 30B, 30C, 30D, 30E, 30F, 32, 32A, 32B, 32C, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34E, 34F, 34G, STRZELCÓW: 5, 5A, 5B, 7, 7A, 7B, 7C, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. STRZELCÓW 5A

SUDOLSKA, ŁUSZCZKIEWICZA
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13, UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2

Michał Stachyra  

MICHAŁ STACHYRA, OKRĘG 4
Przedsiębiorca, działa aktywnie na rzecz Prądnika Czerwonego, autor jednego ze zwycięskich projektów w Budżecie Obywatelskim miasta Krakowa.

ALINY, ANTYCZNA, BALLADYNY, BRZECHWY, DOBREGO PASTERZA: 116, 116A, 116B, 118, 118A, 118B, 118C, 118D, 118E, 120, 120A, 120B, 120C, 120D, 122, 122A, 122B, 122C, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 203A, 203B, 203C, 203D, 205, 207, 207A, 207B, 207F, 207L, HARNASIÓW, JANOSIKA, KRZESŁAWICKA, KWARTOWA 2 oraz od 5 do 34, LIRYCZNA, MARCHOŁTA od 3 do 12, NIKIFORA, PANA COGITO, ROZRYWKA: 11, 15, 17, 20, 22, 24

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. STRZELCÓW 5A

Stanisław Skrzyński

 

STANISŁAW SKRZYŃSKI, OKRĘG 5
Prawnik, radny Dzielnicy czterech kadencji, Przewodniczący Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Infrastruktury Komunalnej Rady Dzielnicy, Członek Rady Nadzorczej SM Prądnik Czerwony.

DOBREGO PASTERZA: 125, 127, 129, SŁONECKIEGO, KWARTOWA: 1, 3, 3A, STRZELCÓW: 4A, 6A

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. STRZELCÓW 5A

Franciszek Kasznik
 
 

FRANCISZEK KASZNIK, OKRĘG 6
Społecznik, aktywista osiedlowy, radny Dzielnicy czterech kadencji, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy.

BITSCHANA, BOZNAŃSKIEJ, DOBREGO PASTERZA: 102, 104, 106, 106A, 108, 110, 112, 112A, 114, 114A, EMINOWICZAKAZIMIERZA ODNOWICIELA, OLSZECKA, PROMIENISTYCH
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13, UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2

Justyna Golba  

JUSTYNA GOLBA, OKRĘG 7
Zawodowo zajmuje się dialogiem obywatelskim, organizuje konsultacje społeczne oraz współpracuje z organizacjami pozarządowymi, autorka zwycięskiego projektu w Budżecie Obywatelskim miasta Krakowa.

BIAŁYCH BRZÓZ, CIOŁKOWSKIEGO, COMBROWA, DOBREGO PASTERZA od 41 do 101, DOMINIKANÓW, JASNORZEWSKIEJ, KACZARY, LUBLAŃSKA: 11A, NABIELAKA, OSTROROGA, REZEDOWA, ROKITNIAŃSKA, WORONICZA
KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ „MALWA”, UL. DOBREGO PASTERZA 6

CHLEBOWA, DOBREGO PASTERZA od 1 do 40, JEZUITÓW, BOBOLI, SZKLANA
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, AL. 29 LISTOPADA 100

DOBREGO PASTERZA: 109, 109A, 117, 117A, 119, 119A, NACZELNA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13, UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2

Marcin Smolski

 

MARCIN SMOLSKI, OKRĘG 8
  Autor przewodnika po Prądniku Czerwonym, działa na rzecz osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych, rodzin dysfunkcyjnych oraz kombatantów.

MAJORA, ŁEPKOWSKIEGO: 2, 4, MAJORA NUSZKIEWICZA: 1, 3, 5, 7, 9, 11
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178, UL. SUDOLSKA 3

 ŁEPKOWSKIEGO: 1, 3, 5, 7, MAJORA NUSZKIEWICZA: 13, 15,
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, AL. 29 LISTOPADA 100

Dominik Jaśkowiec

 

DOMINIK JAŚKOWIEC, OKRĘG 9
Więcej o mnie tutaj.

POWSTAŃCÓW: 26, ŁEPKOWSKIEGO: 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, MAJORA NUSZKIEWICZA: 4, 6,
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178, UL. SUDOLSKA 3

ALEJA 29 LISTOPADA, MAJORA NUSZKIEWICZA: 12, 14, 19, NA BARCIACH, POCIESZKA, RYBIANKA
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, AL. 29 LISTOPADA 100

Piotr Majak   PIOTR MAJAK, OKRĘG 12
Radny Dzielnicy czterech kadencji, Wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum.

BROGI: 2, 4, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 8C, 10, 10A, 10B, 12, 12A, 14, 14A, 14B, 16, 16A, 26, 26A, ŚRODKOWA
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH NR 7, UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7

BŁĘKITNA, BROGI: 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 31, 35, 37, 37B, 39, 41, 43, 45, 45A, 45B, 47, 47A, 49, 51, 53, 55, CZERWONEGO PRĄDNIKA, GDAŃSKA, NADRZECZNA, POGODNA, RADOMSKA, TRĘBACZA, ŻUŁOWSKA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95, UL. WILEŃSKA 9

Maciej Kalemba

 

MACIEJ KALEMBA, OKRĘG 13
Radny Dzielnicy dwóch kadencji, członek Zarządu Dzielnicy, autor jednego ze zwycięskich projektów w Budżecie Obywatelskim miasta Krakowa "Zielona Olsza".

BROGI:
32, 34, 36, 40, 40A, 46, 48, 50, 52, 54, MALAWSKIEGO, LUBLAŃSKA: 22, 24, MIECHOWITY bez 8 i 10, MŁYŃSKA: 11
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH NR 7 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7

Anna Bałdyga
 

Dr ANNA BAŁDYGA, OKRĘG 16
Ekonomistka, pracuje na stanowisku adiunkta, zaangażowana w działania lokalne na rzecz mieszkańców Rakowic m.in. powstrzymała budowę biurowca przy Rondzie Młyńskim.

MŁYŃSKA: 2, SADZAWKI: 1, 4, 5, 6
SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4

AKACJOWA, CIEŚLEWSKIEGO, WYSOKA, PILOTÓW: 22, 59, 61, 63, 65, 67, 67A, 67B, 69, 71, 71B, 73, 73A, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 95, 97 UŁANÓW: 41, 45, 62, 64, 64A, 64B, 64C, 66, 68, 70, 72, 72A, 74, 76, 78, 80

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64, UL. SADZAWKI 1

Piotr Moskała

 

Dr inż. PIOTR MOSKAŁA, OKRĘG 18
Radny Dzielnicy dwóch kadencji, członek Zarządu Dzielnicy, jeden z najlepszych i najbardziej aktywnych dzielnicowych radnych.

BAJANA
, CHAŁUPNIKA, KRZYWOŃ, MAJOWA, MEISSNERA: 4, 6, 20, 28, NIEZNANA, PILOTÓW: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, PODMIEJSKA, WERESZYCKIEGO RACIBORSKIEGO, ROZMARYNOWA, STARTOWA, SWOJSKA, WIDNA, WIEJSKA, ŻWIRKI I WIGURY
SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1, UL. PILOTÓW 51 

Mateusz Drożdż

 

MATEUSZ DROŻDŻ, OKRĘG 19
Historyk, krakauer, publicysta, autor książek i publikacji o historii Krakowa, Prądnika i Rakowic, wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy.

KANTORA, OSTATNIA, ŁASZKIEWICZA, ŚLICZNA: 12, 12A, 22, 26, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 30D, 32, 32A, 32B, 32C, 34A, 34B, 36
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114, UL. ŁĄKOWA 31

Jacek Wojs
 
  Dr inż. JACEK WOJS, OKRĘG 20
Wykładowca na Politechnice Krakowskiej, działacz społeczny zaangażowany w rozwiązywanie problemów mieszkańców osiedla Ugorek i Wieczysta.

WŁODKOWICA
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1, UL. UŁANÓW 

FIOŁKOWA, UGOREK: 4, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 14, 16, 18, 20 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5



Henryk Redkiewicz

 

HENRYK REDKIEWICZ, OKRĘG 21
Radny Dzielnicy, Przewodniczący Komisji Kultury i Ochrony Zabytków, aktor i działacz społeczny, współpracuje m.in.: z Obywatelskim Komitetem Ratowania Krakowa, Teatrem Aktora Niewidomego w Krakowie.

ALEJA JANA PAWŁA II
, CZYŻYŃSKA, ŁADNA, JANUSA, MEISSNERA: 32, 34, 36, 38, 38A, 40, 42, 44, 46, 48, MOGILSKA: 121, 121A, 121B, 121C, 121D, 121E, 121F, 121G, 121H, 121J, 121K, 123, OGRODNICZA, SZKÓŁKOWA, ŚLICZNA: 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114, UL. ŁĄKOWA 31

ALEJA JANA PAWŁA II: 15, 15A, JANICKIEGO, ŁĄKOWA,
MARKOWSKIEGO: 15, MEISSNERA: 17, 21, 33, 35, 37, NIEDUŻA, UGOREK: 1, 1A, 3, UŁANÓW: 3, 5, 8, 7, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38A, 40A, 42, 44A, 44B
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1, UL. UŁANÓW 3

SENIORÓW LOTNICTWA: 10, 10A, UŁANÓW: 17, 19, 21, 21A, 21B 
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9, UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5