Budowa Stadionu Miejskiego im. Władysława Kawuli

Koncepcja przekształcenia obiektów sportowych KS Prądniczanka w Dzielnicowe Centrum Sportu, opracowana na mój wniosek przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie ma na celu stworzenie profesjonalnego zaplecza sportowego zarządzanego przez klub sportowy ale otwartego na potrzeby mieszkańców Dzielnicy III Prądnik Czerwony. W roku 2014 rozpocznie się realizacja modernizacji budynku szatniowego wraz z budową na jego pierwszym piętrze sali wielofunkcyjnej. Koncepcja zakłada stworzenie nowoczesnych i wielofunkcyjnych obiektów sportowych nastawionych na sport masowy przy zapewnieniu najwyższych standardów w zakresie infrastruktury sportowej dostosowanej do faktycznych potrzeb mieszkańców oraz klubu sportowego.

Projekt zagospodarowania terenu. 1. Budynek biurowy, 2. Budynek klubowy i restauracja realizowane przez podmiot komercyjny w partnerstwie PPP. 3. Parkingi dla obiektów sportowych. 4. Boisko o nawierzchni poliuretanowej. 5. Główne boisko piłkarskie. 6. Budynek szatniowy wraz z salą wielofunkcyjną. 7. Zadaszona trybuna. 8. Toalety dla kibiców. 9. Wiata na rowery. 10. Oświetlenie obiektów sportowych.

Koncepcja Dzielnicowego Centrum Sportu KS Prądniczanka Kraków

 WIZUALIZACJA:

Schemat funkcjonalny obiektu Wizualizacja boiska Plac przed restauracją, ten element będzie zmieniony na rodzinny ogród
Wizualizacja nocna Prądniczanka Office, część komercyjna obiektu wybudowana w ramach partnerstwa PPP Rzut na restauracje Rabona Pub po modernizacji oraz boczne boisko wielofunkcyjne

Zobacz także: Modernizacja Hali Sportowej KS Prądniczanka Kraków Powrót